Záplavení domu z důvodu havárie kanalizace

19.8.2011

Místo : Hejnice

Činnost : Technický zásah – Ucpaná kanalizace

Dne 19.8.2011 v 16.03 hodin, nám byl vyhlášen požární poplach. Jednalo se technickou pomoc. Vlivem odpoledních extrémních srážek a havárie na staré kanalizaci v Lázeňské ulici, došlo k vyplavení sklepu a zahrady dvou nemovitostí přiléhajících k porušenému chodníku. Mezi 15 a 16 hodinou spadlo dokonce 30 mm srážek, což mělo za následek velké množsví povrchové vody, které se hnalo že všech kopců. Havárie na staré kanalizaci tak vyplavila dva sousední objekty, na vině je rozpadlé kanalizační potrubí. Na místě jsme vyčistili koše splaškovích kanálů a poté jsme na místo události po dohodě s p.místostarostou Města Hejnice dovezli pytle s pískem, aby se ohrožený objekt zajistil před další záplavou, než se kanalizace opraví. Foto uvnitř

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.