VI. propagační jízda SH ČMS

Dne 17.5.2014 bude tato jízda historických vozidel projíždět Hejnicemi a je součástí oslav „150 let českého dobrovolného hasičstva“,  výročí založení 1. českého hasičského sboru ve Velvarech. Letošní jízda bude svým způsobem výjimečná již na svém startu v Hrádku nad Nisou. Přizváni zde jsou kolegové z Německa a Polska a jízda se tak stane třetí mezinárodní. Chystané zastávky budou v Zittau, Bogatynie, Habarticích, Novém Městě pod Smrkem, Lázních Libverda, Hejnicích (15.55 -16.30), Raspenavě, ve Frýdlantu a v Chrastavě. Hlavním organizátorem šesté propagační jízdy je SH ČMS a její zabezpečení probíhá pod patronací jejího starosty Ing. Karla Richtera. Hlavním vozidlem bude vozidlo Praga z roku 1934 z Centra hasičského hnutí Přibyslav.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.