Již tuto sobotu proběhne Slavnostní předání a svěcení nové CAS

Zveme občany tuto sobotu 15.10.2011 ve 14.hodin na akci která proběhne v prostorách hasičské zbrojnice, Slavnostní předání a svěcení nové Cisternové automobilové stříkačky. Této akce se zůčastní mnozí vyznamní hosté a i naši zahraniční partneři, světit novou CAS bude kněz Jacek Wszola. Po oficiálním předání bude probíhat prohlídka nové CAS a vybavení JSDH Hejnice. Na této příjemné akci čeká občany bohaté občerstvení ( Pivečko, svařák, vepřové maso a kuřecí špízy na grilu, klobásy s udírny a hasičský guláš). Posezení bude ve velké garáži v hasičské zbrojnici a tak nás nepřekvapí ani nepříznivé počasí. Těšíme se na vaší návštěvu.

Jedna odpověď na “Již tuto sobotu proběhne Slavnostní předání a svěcení nové CAS”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.