Požár odpadu v Arnolticích

17.11.2012

Místo : Arnoltice

Činnost : Požár odpadu

Dne 17.11.2012 v 15:55 nám byl vyhlášen požární poplach, jednalo se o požár německého odpadu v obci Arnoltice u Frýdlantu. Na místo jsme vyjeli s CAS 20 MAN a VEA Land Rover. Požár se rozkládal na ploše 40×60 metrů a těsné blízkosti se nachází hala s uhlím, kterou se podařilo před požárem uchránit. Na místo dostavily jednotky z 2. stupně požárního poplachu: PS Liberec, PS Raspenava, Bulovka, Pertoltice, Frýdlant, Višňová, Raspenava, Nové Město pod Smrkem, Dolní Řasnice, Lázně Libverda, Hejnice, Habartice. Naše jednotka s CAS 20 MAN byla povolána místo i následující den v neděli 18.11. 2012 v 18.hodin, kde jsme dodávali vodu z požární nádrže na požářiště. Foto uvnitř.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.