Požár domu v Hejnicích

27.11.2012

Místo : Hejnice, P. Bezruče

Událost : Požár domu

Dne 27.11.2012 v 15:13 nám byl vyhlášen požární poplach, jednalo se o požár rodinného domu se zraněnou osobou v Hejnicích v ulici P.Bezruče.  Na místo jsme vyjeli s CAS 20 MAN a VEA Land Rover.  Po příjezdu na místo události byla střecha domu již v plamenech. Zraněná osoba byla předána ZZS LK a byly zahájeny hasební práce, hašení a rozebírání konstrukcí v dýchací technice. Po ukončení zásahu byl objekt předán zástupci majitele. Naše jednotka poté prováděla požární dozor do 22:00 hodin. Na místo dostavily jednotky z 2. stupně požárního poplachu: HZS LK PS Raspenava, Hejnice, Raspenava, Lázně Libverda, Frýdlant. Příčinou požáru byla neopatrnost majitele při spravování střechy, kdy nahříval lepenku pomocí plynového hořáku a přenesl plamen pod střechu. Odtud se pak požár rozšířil na celý půdní prostor. Foto uvnitř..

Článek na požárech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.