Požár domu v Bílém Potoce

25.10.2014

Místo: Bílý Potok

Událost: Požár rodinného domu

Činnost: Hasební práce – záchrana osob

Dne 25.10.2014 v 19.02 hodin, nám byl z KOPIS LK nahlášen požár domu v Bílém Potoce. Jednalo se o požár střechy domu. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že majitel domu se vydal do hořícího domu sám hasit požár a nikdo nemá zprávy jak to sním vypadá. Po minutě zásahu byl tento člověk nalezen a vynesen z plně zakouřeného domu.  Přes náší okamžitou resuscitaci a odbornou pomoc ZZS LK, muž zemřel. Na místě pak probíhali dohašující práce a naše jednotka se vratila zpět na základnu ve 22.hodin. Zasahující: JSDH Hejnice, HZS LK PS Raspenava, JSDH Raspenava, Lázně Libverda, Bílý Potok, Frýdlant, HZS LK PS Liberec, Policie ČR a ZZS LK.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.