O pohár ředitele HZS hl.m Prahy v obřím slalomu

V pátek 20.1.2012 se náš člen Miroslav Šimon zůčastnil poháru ředitele HZS hl.m Prahy v obřím slalomu, který pořádá SK Hasiči Praha. Závod se konal na sjezdovce v Desné – Černé Říčce a vypsány byly 3 kategorie pro příslušníky HZS a SDH na startu stanulo 12 snowboardistů, 80 mužů a 10 žen. Samotné závody provázelo větrné počasí doplněné místy až mohutnými přívaly sněhu. I přes skvěle připravenou trat ji dokázala záplava dvaceti centimetrů nového prašanu znehodnotit. Náš závodník skončil na pěkném 52.místě a je jen škoda, že závod nebyl rozdělen do věkových kategorií. Příští rok bude z naší strany určitě větší účast a letos se těšíme od stejného pořadatele na akci Jarní splutí řeky Sázavy. Foto uvnitř..

Další informace na www.skhasicipraha.cz

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.