Dopravní nehoda – Smědava

14.6.2012

Místo : Bílý Potok – Smědava

Činnost : Zajištění místa nehody

Dne 14.6.2012 v 16:38 hodin nám byl z KOPIS LK vyhlášen požární poplach, jednalo se o dopravní nehodu osobního automobilu na silnici č. 290, cca 100m za smědavskou chatou směrem k Souši. Naše jednotka na místo vyjela s CAS20 MAN a DA Land Rover. Po příjezdu na místo události byl na místě již vrtulník ZZS LK a zraněný řidič byl v péči zdravotníků. Naše jednotka provedla protipožární zabezpečení vozu a zajistila místo nehody, dále provedla transport zraněného řidiče do vrtulníku. Místo nehody předala jednotce HZS LK stanice Raspenava, dále byla přítomna na místě události i Horská služba. Foto uvnitř.

Jedna odpověď na “Dopravní nehoda – Smědava”

  1. Chlapi pěknej výkon natrhnout to profíkům, jenom taková malá technická rada při focení dopravních nehod to chce udělat i záběr na celkovou situaci na místě aby bylo vidět jak je auto daleko od silnice, jaké napáchalo škody atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.